Spotkanie organizacyjne – Gocławski Dzień Rodzinki

Szanowni Państwo,
W dniu 6 czerwca 2019 r. (czwartek) o godzinie 18:30 odbędzie się w naszej szkole, w sali nr 109, spotkanie w sprawie organizacji we wrześniu Gocławskiego Dnia Rodzinki.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywną organizacją tego wydarzenia. W szczególności prosimy o przybycie osób i zespołów, które mają już przygotowane propozycje atrakcji dla odwiedzających i także fizycznie zajmą się ich realizacją w czasie imprezy.
Z poważaniem,

Prezydium Rady Rodziców
przy SP 312 w Warszawie
im. Ewy Szelburg-Zarembiny

Fotografie pamiątkowe dla klas 0-7

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że w dniach od 20 do 23 maja 2019 r. będą wykonywane w naszej szkole pamiątkowe fotografie klasowe. Jak co roku będą to przede wszystkim fotografie całej klasy oraz fotografie towarzyskie. Dodatkowo można wybrać innego rodzaju fotografie według oferty fotografa. Prosimy, aby uczniowie posiadali informację o wyborze fotografii, które chcą Państwo mieć wykonane. Poniżej znajduje się do pobrania harmonogram sesji z fotografem poszczególnych klas oraz plakat z przykładowymi ujęciami i cennikiem.

Z poważaniem,

Prezydium Rady Rodziców przy SP312 w Warszawie

im. Ewy Szelburg-Zarembiny

 

ZEBRANIE RADY RODZICÓW – 13 maja 2019 r.

Szanowni Państwo,

Kolejne zebranie Rady Rodziców odbędzie się w dniu 13 maja 2019 r. o godzinie 18:30 w szkolnej sali nr 109.

W trakcie zebrania podsumujemy stan funduszu Rady Rodziców, zrealizowane działania oraz omówimy organizację Dnia Rodzinki.

Serdecznie zapraszamy,

Prezydium Rady Rodziców

Szkoły Podstawowej nr 312 w Warszawie

im. Ewy Szelburg-Zarembiny

Apel Prezydium Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,

Wpłaty na Radę Rodziców są w tym roku rekordowo niskie. Na chwilę obecną do dyspozycji pozostaje nam kwota 3892,65 zł. Oznacza to, że wspieranie szkolnych potrzeb takich, jak: inicjatywy samorządu uczniowskiego, dofinansowanie akcji klasowych, dofinansowanie np. wycieczek dla uczniów w trudnych sytuacjach życiowych, nagrody dla uczniów na zakończenie roku, są pod znakiem zapytania.

W trakcie każdego zebrania Rady Rodziców przedstawiciele Państwa klas otrzymują szczegółowe dane odnośnie stanu finansów Rady Rodziców. W załączeniu przekazujemy Państwu zestawienie darowizn otrzymanych w bieżącym roku szkolnym.

Odmawiając wsparcia i przekazania składek na rzecz Rady Rodziców, podejmujecie Państwo świadomie decyzję, iż Rada Rodziców będzie sztucznie utrzymywanym tworem. Przez obojętność to Państwo mówią STOP dla różnego typu działań, które mają rozwijać szkołę, polepszać warunki nauki naszych dzieci, wreszcie wspierać najbardziej potrzebujących. Za chwilę koniec roku szkolnego. Rozczarowanie laureatów, gdy zabraknie nagród będzie konsekwencją tej decyzji.

Wszystkim, których dobro naszych dzieci leży na sercu, prosimy o wpłatę darowizny w dowolnej kwocie na numer konta Rady Rodziców: 63 1090 1753 0000 0001 1571 5594

Apelujemy do Państwa o pilne wsparcie!

Prezydium Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 312 w Warszawie

im. Ewy Szelburg-Zarembiny

 

ZEBRANIE RADY RODZICÓW – 11 marca 2019 r.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 11 marca 2019 r. o godz. 18:30 w sali nr 109. W trakcie spotkania zostaną omówione następujące sprawy:

  • Działania w ramach akcji „lekki plecak” – montaż szafek, e-podręczniki, itp.

  • Ogólne szkolne sprawy organizacyjne.

  • Zakres współpracy z fotografem w bieżącym roku szkolnym.

  • Stanu funduszu RR, a realizacja planu działań.

  • Wybór dwóch przedstawicieli Rady Rodziców do Komisji Konkursowej wyłaniającej kandydata na stanowisko dyrektora placówki.

Serdecznie zapraszamy,

Prezydium Rady Rodziców

Szkoły Podstawowej nr 312 w Warszawie

im. Ewy Szelburg-Zarembiny